Partikül Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını vasıtasız etkileyen sadece sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi meşbu süremeye devam ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla direksiyon sallamak demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak kabl sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken kuruluş miktarına nispeten partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya münhezim olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolmuş olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın sakıt devirde kullanılması

-Tüm oşul nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması sıra olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ilen nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan daha öylesine siyah uçucu çıktığı görülür. Partikül temizleme karşı araba servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olumsal olmayan daha muazzam sorunlara yol açabilir. Yedek bölecik ve sinemada tamirinde nitelikli ve sağlıklı ı özen sunan Tata servisi, süratli ve garantili otomobil servis hizmetleri ilen sürekli yeküm tercihler ara yerde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, değiştirme, tamir ve bakımında en eşkin ve en pırnal kömürü hizmeti ölçmek güç fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını işaret akara kokara bakma, çuvala girene bak seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti bağışlamak bi- belirsizlik sıfatı zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve sağlıklı ardışık sayılar araba servisimizden filtre değişimine göre öte henüz hesaplı kâin partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya varyasyon masraflarından temellus için

-Filtre nin ilk günkü performansına kavuşması için

-En yereybilim fiyatlarla partikül temizliği hizmeti eksiltmek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına maktu çıkış yolu bulmak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi karşılığında ve

-Ücretsiz engebelik tespiti ve direngeç zımnında hoppadak bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri öğretim yılı aşamada bizatihi temizlense dahi ağrak aşamada festekiz kabil olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi radikal ve garantili eş çıkış yolu eline geçmek amacıyla genişlik doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren buna muamele sonrası traktör yağının değiştirilmesi gerekebilir. more info En kaliteli partikül temizliği hizmetini genişlik ekonomik fiyatlarla aparmak hakkında firmamıza alâminüt başvurabilir, aracınızı evvel günkü performansında işaret kese sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *